Dodany: 2010-10-04 11:24:24

Jak rozwijał się internetO rozwoju komputerów można mówić wiele. Analogiczna sytuacja ma miejsce jeśli mamy na uwadze internet. Podobnie jak komputeryzacja rozwijał się on przez wiele lat. Był wówczas dostępny tylko i wyłącznie dla nielicznych.

 

Podobnie zresztą jak komputery osobiste, których ceny sięgały naprawdę wysoko. W przypadku internetu sytuacja była bardzo podobna, tyle tylko, że internet na samym początku swojego powstania dostępny był tylko i wyłącznie dla amerykańskiej armii. Wtenczas jego głównym zadaniem była komunikacja pentagonu oraz jego poszczególnych wydziałów kierujących operacjami militarnymi na całym świecie. Dopiero po tym czasie zaczął przenikać do sfer życia pozostałych ludzi, stając się jednocześnie jednym z największych cudów technicznych.

 

Obecnie każdy, kto posiada internet może nie tylko bardzo szybko komunikować się z całym światem, ale również cieszyć się rozrywką jaka jest mu za jego pomocą oferowana. Sieć pomaga także w nauce oraz rozwoju przedsiębiorstw. Dzięki niemu mogą one nie tylko pokazywać swoją ofertę klientom, ale także docierać do nich znacznie szybciej..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Jak rozwijał się internet
Nick: