Dodany: 2010-10-04 11:55:42

Podstawowa jednostka internetuChyba każdy rozumie czym tak naprawdę jest internet. Jest to globalna sieć, która coraz szybciej zdobywa nowe obszary swojego działania. Jedną z jej podstawowych funkcji jakie ma pełnić to znalezienie każdej informacji.

 

Aby jednak tak było należy znaleźć miejsca, gdzie takie informacje można znaleźć. Służą do tego strony internetowe. I to właśnie one są podstawową jednostką Internetu. Oczywiście na początku, gdy nie był on jeszcze tak powszechny jak jest dzisiaj ich liczba była naprawdę niewielka. Minęło kilka lat i strony internetowe przeszły prawdziwą metamorfozę, Od prostych, zawierających jedynie kilka podstron, dodatkowo napisanych w języku html po bardzo zaawansowane, do których obsługi potrzeby jest cały sztab osób.

 

Te właśnie strony internetowe zwane portalami lub vortalami działają po to, by nie tylko służyć radą i pomocą. Są one po to, by prowadzący je mogli zarabiać. Wiele osób zgodnie twierdzi, że internet już niedługo przestanie być darmowym narzędziem do zdobywania informacji oraz rozrywki. Będą go tworzyć jedynie komercyjne strony www.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Podstawowa jednostka internetu
Nick: