Dodany: 2010-10-04 11:58:27

Czym jest projektowanie stron wwwObecnie projektowanie stron www to proces, który może wynieść od kilku godzin nawet do kilku miesięcy. Tutaj bardzo wiele zależy od złożoności danej strony internetowej. Jeśli jest to zwykła strona zawierająca jedynie kilka podstron wystarczy kilka dni, by mogła powstać.

 

Jeżeli natomiast jest to portal internetowy o bardzo rozbudowanej strukturze logicznym jest, że jego stworzenie może zająć znacznie więcej czasu niż ma to miejsce w poprzednim przypadku. Należy brać także pod uwagę fakt, że każdy z wyżej opisywanych przypadków będzie posiadał swoje własne cechy, a więc projektowanie stron www będzie obejmowało przeróżne etapy.

 

Od stworzenia grafiki pod witrynę, aż po napisane kodu strony, pod który wykonany wcześniej layout zostanie „podłożony”. Każda z tychże będzie także tworzona za pomocą innych technik. W pierwszym przypadku zapewne jedynie przy wykorzystaniu języka html i css, w drugim natomiast zaawansowanych języków programowania. Nie mniej jednak projektowanie stron www ma wiele cech wspólnych, wszystko bowiem zaczyna isę od podstaw z których powstają proste strony internetowe. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym jest projektowanie stron www
Nick: