Dodany: 2010-10-04 12:04:50

Historia pozycjonowaniaCzęsto posiadacze stron internetowych zastanawiają się nad tym dlaczego ich witryna nie jest popularna tak jak inne jej podobne. Odpowiedz jest prosta, by cokolwiek było popularne musi być odpowiednio wypromowane.

 

W przypadku Internetu i stron internetowych, które się w nim znajdują najskuteczniejszym sposobem promocji jest właśnie pozycjonowanie. Jest to jedna z najtańszych metod spopularyzowania stron internetowych, mimo, że w pierwszej chwili może się wydawać drogą inwestycją.

 

Nie mniej jednak historia jaką ma pozycjonowanie za sobą pokazuje, że kiedyś strony były pozycjonowane zupełnie inaczej, Ograniczało się ono bowiem tylko do optymalizacji strony oraz dodaniu jej do katalogów stron, które odwiedzały roboty wyszukiwarek. W im większej ilości katalogów strona się znalazła, tym wyższą pozycję mogła uzyskać po pewnym czasie w wynikach. Obecnie trend oparty jedynie na katalogach zanika. Pojawiło się wiele nowych możliwości, dzięki którym pozycjonowanie jest znacznie skuteczniejsze. Wspomóc ten proces mogą zarówno presell pages jak również opisy stron na blogach..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Historia pozycjonowania
Nick: