O nas

HISTORIA FIRMY

Nasza podróż rozpoczęła się w 1989 roku w Myszkowie w województwie Śląskim. Z zaledwie jedną ciężarówką w ciągu kilku lat staliśmy się firmą zatrudniającą kilkudziesięciu pracowników. Działamy nieprzerwanie od ponad 30 lat stale rozwijając sieć spedycyjną i logistyczną na kierunkach Polska – Szwecja, Polska – Norwegia oraz Polska – Niemcy.

MISJA FIRMY

Misja firmy Darex polega na zapewnianiu wysokiej jakości usług spedycyjnych, logistycznych i transportowych, które sprostają rosnącym potrzebom naszych klientów. Naszym głównym celem jest stały rozwój oraz zaspokajanie  rosnących wymagań klientów, dbając jednocześnie o kompleksową obsługę i bezpieczeństwo dostaw

CELE

W Darex dążymy aby stać się jednym z liderów na rynku usług spedycyjnych, logistycznych i transportowych  na trasach pomiędzy Polską, a Szwecją i Norwegią. Pragniemy być firmą rozpoznawalną z powodu doskonałej jakości usług i zaufania klientów. Chcemy ciągle rozwijać naszą ofertę i inwestować w nowoczesne rozwiązania, aby być gotowymi na wyzwania przyszłości i spełniać oczekiwania naszych klientów.